Klientų atsiliepimai

Nerijus Marozas

Esu dalyvavęs įvairiuose pardavimo mokymuose, tačiau dažnai likdavau nusivylęs praktinių užsiėmimų stoka. Kiekvienam pardavėjui aišku, jog pardavimo įgūdžiai ateina per praktiką, todėl visada ieškojau mokymų, kuriuose didesnis dėmesys būtų skiriamas praktinių įgūdžių lavinimui. Šiuose mokymuose radau tai, ko ieškojau. Rekomenduoju išbandyti ir kitiems.

Nerijus MarozasUAB "Stogų zona" direktorius
Saulius Puzinas

Pastebiu didelį skirtumą tarp pardavimo mokytojų, kurie yra teoretikai ir kurie patys dirba pardavimų srityje. Egidijus Urbonas – treneris praktikas. Paskaitos įdomios, dėstomos iš praktinės, ne teorinės pusės, praktinių užsiėmimų metu kiekvienas gali pamatyti savo silpnąsias puses ir sužinoti būdus, kaip išvengti pardavimo klaidų ateityje.

Saulius Puzinas Husqvarna atstovas Trakų raj., UAB „Sautaris“ direktorius
Prof. Arvydas Ambrozaitis

Pažįstu Egidijų Urboną daugiau nei 15 m. Tai puikus žmogus, medikas, sėkmingas verslininkas ir pardavimo profesionalas. Džiaugiuosi jo sprendimu mokyti sėkmingo pardavimo, dalintis ilgamete pardavimo patirtimi su kitais šioje srityje dirbančiais žmonėmis. Tai geros praktikos mokykla.

Prof. Arvydas Ambrozaitis

Šių mokymų išskirtinis bruožas – pritaikymas skirtingo lygio pardavėjams. Pradedantiesiems pardavėjams yra puiki galimybė susipažinti su pardavimo procesu, išmokti pagrindinių pardavimo technikų. Jau dirbantiems pardavimų srityje, tačiau vis dar susiduriantiems su situacijomis, kurių nepavyksta sukontroliuoti – puiki proga išgryninti savo silpnąsias puses ir išmokti nebekartoti klaidų ateityje. Geriems pardavimų specialistams, turintiems ambicijų tapti pardavimų profesionalais – profesionalų paketas. Svarbiausia – mokymų paketą galima susikomplektuoti individualiai imant kiekvieno lygio norimus mokymus. Išbandžiau, rekomenduoju!

V. MickevičiusKlientų aptarnavimo specialistas, AB Lietuvos paštas